PlatímPak


je služba, která vám usnadní nakupování a umožní koupit si vše, co potřebujete. Je jedno, jestli zrovna nemáte dost prostředků, nebo se vám prostě jen nechce platit teď hned. Věříme, že nakupování má být radost a PlatímPak je váš nejlepší pomocník.

PlatímPak je službou, kterou od 1. ledna 2022 nabízí společnost Raiffeisenbank a. s., a to v důsledku sloučení Equa bank a.s. a Raiffeisenbank a.s.

PlatímPak nadále funguje tak, jak tuto službu znáte.

Raiffeisenbank a. s. je dceřinou společností Raiffeisen Bank International AG (RBI). RBI na trhu působí již 150 let, patří mezi banky s nejsilnějším kapitálem ve střední Evropě a vždy si zakládala na stabilitě, spolehlivosti a důvěryhodnosti.CO JE PlatimPak ?PlatímPak je služba, která umožňuje zákazníkům odložit platbu v e-shopu o 30 dnů. Částku uhradí Raiffeisenbank a zákazník ji do 30 dnů vrací a to bez jakýchkoliv poplatků a navýšení.

PlatímPak JE FORMA SPOTŘEBITELSKÉ PŮJČKY ?

Ano, odložená platba je forma spotřebitelské půjčky s tím, že prvních 30 dnů se jedná o bezúročnou formu. Podívejte se na podmínky spotřebitelské půjčky      Produktové obchodní podmínky pro půjčky


MUSÍM MÍT PRO PlatímPak ZALOŽENÝ UČET U RAINfFEISENBANK?  

Ne, nemusíte.

KOLIKRÁT MŮŽU PlatímPak POUŽÍT JAKO KLIENT RAINFFEISENBANK?

Jako klient Raiffeisenbank můžete PlatímPak využívat opakovaně a bez omezení.

KOLIKRÁT MŮŽU PlatímPak POUŽÍT KDYŽ NEJSEM KLIENT RAINFFEISENBANK?

Maximálně desetkrát během kalendářního roku a v celkové částce max. 50 000 Kč. V jednu chvíli také můžete mít vždy jen jednu neuhrazenou odloženou platbu.