Výprodej! Samonafukovací karimatka THERM-A-REST - Trail Scout Zobrazit větší

Samonafukovací karimatka THERM-A-REST - Trail Scout

Nový produkt

Chcete vyměnit svou pěnovou karimatku za samonafukovací? THERM-A-REST Trail Scout je jasná volba pro začínající turisty a milovníky campingu. Pohodlné spaní, příznivá cena a celoživotní záruka. Co více si přát?

Více informací

Skladem

1 400 Kč s DPH

-20%

1 750 Kč s DPH

Parametry

Hmotnost výrobku [kg]0,570
Svrchní materiálUrethane/ Urethane
Typ konstrukceNafukovací
Rozměry (bez komprese/s kompresí)51 x 183cm (regular) / 28 x 14cm
Sezónní určeníTřísezónní
Tloušťka [mm]25

Více informací  • patentovaná technologie perforace vnitřní pěny snižuje tepelné ztráty a tím zvyšuje izolaci
  • vhodná pro 3-sezónní použití
  • skladovací vak je součástí balení

Šířka x délka51 x 183cm
Tloušťka2,5 cm
Hmotnost balení630g
Tepelný koeficient3,4R
Rozměry v zabaleném stavu28 x 14cm
MateriálUrethane/ Urethane
Barvašedá

OMEZENÁ ZÁRUKA / OMEZENÍ OPRAVNÝCH PROSTŘEDKŮ A ODPOVĚDNOSTI

Cascade Designs Ltd zaručuje původnímu vlastníkovi, že v rámci zamýšleného použití a údržby, bude zakoupený výrobek bez vad materiálu a zpracování po dobu životnosti výrobku. Každá karimatka je během výrobního procesu 4x testována, než je zabalena a expedována. Z tohoto důvodu má zákazník jistotu, že karimatka nemůže být poškozená a výrobek je po zakoupení v bezvadném stavu připraven k použití. Žádná záruka na vady materiálu a zpracování nebude platit, pokud zboží bylo 1. jakýmkoli způsobem upraveno 2. používalo se pro účely, které jsou v rozporu s uvedeným použitím či určením, nebo 3. bylo nesprávně udržováno.
Záruka se dále nevztahuje na případy, kdy vlastník 1. nedodržel pokyny a upozornění uvedené v návodu k používání, nebo 2. produkt používal nesprávným, násilným, nebo nedbalým způsobem.

Během záruční doby budou originální součásti produktu, u kterých Cascade určil vadu materiálu nebo zpracování, opraveny nebo vyměněny za nové, což je jediná náhrada vlastníkovi. Cascade si vyhrazuje právo vyměnit jakýkoli produkt, jehož výroba již byla ukončena, za produkt nový se srovnatelnou cenou a funkcí. Vrácený produkt označený jako neopravitelný se stává majetkem společnosti Cascade a nebude vrácen. Karimatky starší dvou let mohou být vyměněny za karimatky s kosmetickou vadou (tvaru, zpracování, materiálu).

Záruka se nevztahuje na:
běžné opotřebení, oděr, nevhodné použití, úpravy, násilné použití, rozebírání, nebo nesprávné mytí a sušení. Tato záruka se dále nevztahuje na škody způsobené nesprávnou a nedostatečnou údržbou, nepravidelným čištěním, nehodami, dlouhodobým vystavením UV záření, nebo přirozeným stárnutím a rozkladem některých materiálů za dlouhou dobu. 

Uplatnění omezené doživotní záruky:
pro využití omezené doživotní záruky je nutné předložit doklad o nákupu.