K ukládání nastavení a správnému fungování E-shopu PROHORY:CZ využíváme soubory cookies. Používáním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies close

aleš urbanec

Aleš Urbanec  PROHORY.CZ

Chci se s Vámi podělit o své zkušenosti ....... aby jste při výběru správného spacího pytle nešlápli vedle.

Protože už více jak 30 let jezdím do hor a mé výpravy nejsou zrovna běžná turistika,tak jsem z důvodu váhy, objemu a užitných vlastností, postupně pronikal do problematiky peří v outdooru nejen po stránce teoretické, ale i po stránce praktické.

Všechno začalo asi před 20 ti lety, když jsem si pořídil svůj první "profesionální" péřový spacák, právě od firmy MALACHOWSKI. Protože ten výrobek byl velmi kvalitní a dobře sloužil, rozhodl jsem se, že bych je zkusil u nás prodávat. Postavil jsem si jednoduchý Eshop za začal péřové spacáky MALACHOWSKI prodávat. 

Nějakou dobu trvalo, než jsem zdejší outdoorovou komunitu přesvědčil o nesporných výhodách, kvalitním šití a světové prosnulosti polského peří. Protože jsou tyhle spacáky velmi kvalitně ušité a cena je taky příjemná, už jsem u péřáku od této firmy zůstal.

Postupně jsem rozšířil nabídku péřových výrobků o mladou polskou ambiciozní firmu CUMULUS.

Za dobu delší než 10 let jsem se o peří v outdooru ledacos naučil a taky na vlastní kůži vyzkoušel. Obě firmy mi navíc poskytují poradenství ve věcech, které třeba ještě neznám. Například Malachowski je odborník, co se týče expedicí v extrémních zimních podmínkách. CUMULUS se naproti tomu vyzná v problematice UL spacáků.

.

V současné době jsem Vám schopen pomoci s výběrem vhodných spacích pytlů a zatepleného oblečení pro všechny outdoorové aktivity, vč expedic do míst s extrémními klimatickými podmínkami .

.
Při pohledu na můj sortiment se nabízí otázka: „Proč právě polské firmy?“ Důvodů je hned několik.

  • Polské peří se řadí k nejkvalitnějším na světě
  • Zpracování výrobků je na velmi vysoké úrovni, protože Polsko je textilní gigant
  • Mí dodavatelé používají pro své výrobky jen nejkvalitnější značkové materiály.
  • Bezproblémový servis pro střední Evropu
  • Má dlouholetá zkušenost.


Dneska už vím, proč je peří v outdooru stále nepřekonatelné a kdy je peří výhoda a kdy ne.

Jsem Vám k dispozici pro jakékoliv dotazy. Kdykoliv mě kontaktujte nebo zavolejte na tel. číslo 603 360 450

Aleš Urbanec