K ukládání nastavení a správnému fungování E-shopu PROHORY:CZ využíváme soubory cookies. Používáním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies close

DOVOLENÁ

Od 18.09. do 23.09.

mám dovolenou.

Veškeré objednávky na skladové zásoby došlé v tomto termínu, budou odesílané  24.09.

Dotazy na zboží posílejte prosím SMS zprávou na číslo 603360450. Přímý telefonický kontakt bude v období dovolené problematický.

Děkuji za pochopení

Aleš

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Pokud chcete mít pocit, že nakupujete od někoho, kdo rozumí své práci, dělá ji se zápalem a jde mu o zákazníka, tak tohle je místo pro vás.

2019-08-9

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Super

2019-07-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Kdyz budu potrebovat outdoorove vybaveni tak se podivam hlavne jsem

2019-06-18

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé jednání Skvělá domluva

2019-04-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé a velmi vstřícné jednání:)

2019-04-26

JET BOIL

Než se přesunete níže aby jste si přečetli něco marketingových informací ohledně tohoto skvělého vařiče, dovolím si napsat pár osobních postřehů a hlavně proč jsem si tento vařič oblíbil.

Na svých hlavně horolezeckých a skialpinistických výletech si dávám záležet na objemu zabalených věcí. Chci si výlet užít a ne tahat spoustu krámů. Nejsem zastánce dlouhého vyvařování jídla, raději si uvařím kafe nebo čaj.  Hlavně nemám rád mastné ešusy v batohu. Na výpadech používám hlavně dehydrovanou stravu a pak vařím spoustu čaje. Na tohle je JET BOIL úplně ideální. Je to rychlovarná konvice a to právě potřebuji.

Poprvé jsem se s ním setkal v bivaku v severní stěně Grossglockneru. Zatímco já rozpouštěl sníh v ešusu oni měli zalité dehydrované jídlo v sáčku a už si zvesela vařili čaj.Než já rotopil ten první ešus, oni měli dojezeno, vypitý čaj a rozjížděli kafe. Samozřejmě všechno ze sněhu, stejně jako já.  Já měl po jídle mastný a špinavý ešus, který jsem poté strkal zpět do batohu. Tohle byl můj impul pro pořízení JET BOILu. Takhle to od té doby v horách dělám i já. Už žádné špinavé a mastné ešusy v baťohu.

Teď něco marketingových informací

Značka Jetboil nabízí unikátní vařiče které  využijete prakticky kdekoli. Ať si již chcete uvařit pouze kávu při vašem výletě autem, uvařit rodinný obět při táboření až po náročné vaření na expedicích. Jetboil nabízí vařiče v kategorii od ultralehkých titanových pro jednu osobu až po varné systémy pro celé skupiny. Vlajkovou lodí rodiny vařičů Jetboil je vařič Flash, který se dá stručně charakterizovat jako rychlovarná konvice na cesty.

Jet Boil

Rychle a efektivně

Jetboil používá výměník tepla FluxRing®, který soustřeďováním tepla snižuje čas vaření a zvyšuje tak jeho účinnost až na 80 %, ve srovnání s 30 – 40% účinností typickou pro standardní vařiče a nádobí. Tento systém Vám ušetří peníze za plynové kartuše, kde se spotřeba plynu na uvaření stejného množství vody zmenší až o polovinu. S sebou tak již nebudete nosit plno zbytečných plynových kartuší. Jedna 100gramová Jetpower kartuš uvaří až 12 litrů vody.

Kompaktně a s nízkou hmotností

Jetboil příslušenství, včetně plynových kartuší, je uloženo v nádobě na vaření, pro efektivní skladování a využití místa. Naše chytře integrovaná a lehká konstrukce vám umožní vaření téměř kdekoli (ve stanu, v autě…). Když přidáte ušetření váhy díky efektivnosti spalování paliva, Jetboil nemá konkurenci pro rychlé, snadné a bezpečné vaření.

Snadné použití

Souprava na vaření Jetboil zahrnuje vše potřebné k venkovnímu vaření v jednom celku. Hořáky a varné nádoby poskytují nesrovnatelnou funkčnost a jednoduchost použití. Varné nádoby drží bezpečně na hořáku. Montáž a složité zapalování nejsou potřeba: piezoelektrický zapalovač zapálí oheň snadno rychle. Úroveň hoření lze snadno nastavit od nízké po plný výkon. Po ohřátí, izolační neoprénová vrstva a plastový spodní kryt umožní snadno a bezpečně manipulovat s nádobou a udrží váš pokrm nebo nápoj teplý.

Příslušenství

jetboil-prislusenstvi

Jetboil nabízí kompletní řadu příslušenství, které zvýší váš zážitek z outdoorového vaření. Naše litrová nádoba Companion, 1,5litrový FluxRing® hrnec a FluxRing® pánev poskytují všestrannost ve vaření. Užijte si čerstvě uvařenou kávu kdekoliv s naším sbalitelným Cofee Pressem. Sžijte se s doplňky, které sedí perfektně k varným systémům Jetboil, nebo které vám dokonce umožní vaření na kolmých stěnách v zavěšení, jako je náš Hanging Kit. Díky němu už Vám nikdo nekopne do vařiče. Pro pohodlné vaření ve větších skupinách jistě využijete 3litrové nádoby Helios.