Jídlo na cesty

Součástí každého výletu do přírody je jídlo. Někdo si jeho přípravu vychutnává, pro jiného je to jen nezbytná povinnost. Zde najdete spíše suroviny a produkty jak pro to první, tak i pro to druhé. Je smutné, když propásnete krásný západ slunce, protože Vám zrovna vaří polévka, nebo musíte rozmichávat bramborovou kaši. Chci Vám proto nabídnout ch...

Součástí každého výletu do přírody je jídlo. Někdo si jeho přípravu vychutnává, pro jiného je to jen nezbytná povinnost. Zde najdete spíše suroviny a produkty jak pro to první, tak i pro to druhé. Je smutné, když propásnete krásný západ slunce, protože Vám zrovna vaří polévka, nebo musíte rozmichávat bramborovou kaši. Chci Vám proto nabídnout chutné a výživné jídlo, které připravíte rychle a velice jednoduše. Zbyde Vám tak spousta času na to, aby jste si pobyt v přírodě více užili. Nabízím Vám kompletní sortiment pro rychlé, chutné a výživné stravování při Vašich outdoorových výletech.

  • Dehydrovanou stravu, kterou jen zalejete horkou vodou,
  • Hotové jídla, které stačí jen ohřát,
  • Dobrotky a doplňky, které zpříjemní Vaše putování.

Najdete zde také vařiče, na kterých můžete jídlo rychle a bezpečně připravit a mnoho dalšího pro Vše vaření v přírodě.

Uvaříte si něco dobrého na zub, zalehnete do teplého spacáku aromantický výlet v přírodě má hned jiný nádech.

Nevíte li si rady s výběrem, obraťe se s důvěrou na nás.

Zobrazit

Jídlo na cesty Počet produktů: 18

Podkategorie

  • Sterilované hotovky

    Hotové sterilované cestovatelské jídla AdventuremMenu vyvíjená speciálně pro potřeby cestovatelů, expedic nebo i závodníků dálkových rally. Jídla prvotřídní kvality, chuti a trvanlivosti, vyrobená ručně z nejkvalitnějších surovin a určených do nejextrémnějších podmínek. Rychlá příprava, výborná chuť a vysoká kalorická hodnota, to jsou naše hotová jídla. Uchovávat je můžete i při běžných letních teplotách aniž by došlo k jejich znehodnocení.

    O proti dehydrovaným jídlům mají výhodu v tom, že je můžete ohřát i bez vařiče a k přípravě nepotřebujete pitnou vodu. Stačí vložit celý pytlík s jídlem do samoohřevných sáčků, zalít jakoukoliv vodou ( třeba i z kaluže ) a nechat proběhnout chemický samoohřevný postup. Mezitím si třeba můžete připravit spacák ke spaní.

Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek