K ukládání nastavení a správnému fungování E-shopu PROHORY:CZ využíváme soubory cookies. Používáním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies close
Jídlo na cesty

Součástí každého výletu do přírody je jídlo. Někdo si jeho přípravu vychutnává, pro jiného je to jen nezbytná povinnost. Zde najdete spíše suroviny a produkty jak pro to první, tak i pro to druhé. Je smutné, když propásnete krásný západ slunce, protože Vám zrovna vaří polévka, nebo musíte rozmichávat bramborovou kaši. Chci Vám proto nabídnout chutné a výživné jídlo, které připravíte rychle a velice jednoduše. Zbyde Vám tak spousta času na to, aby jste si pobyt v přírodě více užili. Nabízím Vám kompletní sortiment pro rychlé, chutné a výživné stravování při Vašich outdoorových výletech.

  • Dehydrovanou stravu, kterou jen zalejete horkou vodou,
  • Hotové jídla, které stačí jen ohřát,
  • Dobrotky a doplňky, které zpříjemní Vaše putování.

Najdete zde také vařiče, na kterých můžete jídlo rychle a bezpečně připravit a mnoho dalšího pro Vše vaření v přírodě.

Uvaříte si něco dobrého na zub, zalehnete do teplého spacáku aromantický výlet v přírodě má hned jiný nádech.

Nevíte li si rady s výběrem, obraťe se s důvěrou na nás.

Jídlo na cesty Počet produktů: 18

Podkategorie

  • Sterilované hotovky

    Hotové sterilované cestovatelské jídla AdventuremMenu vyvíjená speciálně pro potřeby cestovatelů, expedic nebo i závodníků dálkových rally. Jídla prvotřídní kvality, chuti a trvanlivosti, vyrobená ručně z nejkvalitnějších surovin a určených do nejextrémnějších podmínek. Rychlá příprava, výborná chuť a vysoká kalorická hodnota, to jsou naše hotová jídla. Uchovávat je můžete i při běžných letních teplotách aniž by došlo k jejich znehodnocení.

    O proti dehydrovaným jídlům mají výhodu v tom, že je můžete ohřát i bez vařiče a k přípravě nepotřebujete pitnou vodu. Stačí vložit celý pytlík s jídlem do samoohřevných sáčků, zalít jakoukoliv vodou ( třeba i z kaluže ) a nechat proběhnout chemický samoohřevný postup. Mezitím si třeba můžete připravit spacák ke spaní.

Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek