K ukládání nastavení a správnému fungování E-shopu PROHORY:CZ využíváme soubory cookies. Používáním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies close
Vařiče

Vaření v přírodě je kapitola sama o sobě. Někdo je kulinář a vaření venku je jeho hobby, jiný jde spíše za zážitky a vaří úsporně. Oba dva ale potřebují při svém putování vařič. Outdoorových vařičů je nepřeberné množství. Dělí se dle spalovaného média na plynové, benzínové a lihové. Existují ještě vařiče na dřevo, takzvané "dřívkáče".  Jedno mají ale všechny společné. jejich výrobci se snaží aby byly co nejmenší, nejlehčí a nejvýkonnější.

Nevíte li si rady s výběrem, obraťe se s důvěrou na nás.

Vařiče Počet produktů: 7

Podkategorie

  • Vařiče plynové

    Plynové vařiče pro úpravu jídla v přírodě jsou nejrozšířenější typy. Jejich předností je velmi jednoduchá manipulace a nízká váha. Můžete si vybrat z několika typů. Máme vařiče na kterých můžete připravovat jídlo ve varných externích nádobách nebo kompletní varné systémy, které obsahuji jak hořák, tak i varnou nádobu.

    Klasický zástupce kompaktních varných systémů je firma JetBOIL. Jejich léty prověřený systém nazývám outdoorovou rychlovarnou konvicí.

    Obojí má své výhody i nevýhody. Nevíte li si rady kontaktujte mě.

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek