K ukládání nastavení a správnému fungování E-shopu PROHORY:CZ využíváme soubory cookies. Používáním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies close
Vaření

Jsem zastánce minimalizace váhy i minimalizace sil určených pro vaření. Přiznám to, nějak zvlášte rád nevařím. Chci dojít do bivaku, tábota a rychle si uvařit chutné a výživné jídlo. Podmínkou je, abych pak nemusel dlouho a problematicky, někde v mrazu čistit ešus. :) . Moje priorita je pokud možno dehydrované jídlo a jednoduchý vařič s co nejlepší účinnosti. Tohle s přehledem splňují vařiče JET BOIL a dehydrované jídlo TRAVELLUNCH , případně hotové jídlo ADVENTURE MENU.

Dodávaný sortiment jídla je ideální doplněk ke spacákům a potřebám pro spaní.

Nevíte li si rady s výběrem, obraťe se s důvěrou na nás.

Vaření Počet produktů: 26

Podkategorie

 • Vařiče

  Vaření v přírodě je kapitola sama o sobě. Někdo je kulinář a vaření venku je jeho hobby, jiný jde spíše za zážitky a vaří úsporně. Oba dva ale potřebují při svém putování vařič. Outdoorových vařičů je nepřeberné množství. Dělí se dle spalovaného média na plynové, benzínové a lihové. Existují ještě vařiče na dřevo, takzvané "dřívkáče".  Jedno mají ale všechny společné. jejich výrobci se snaží aby byly co nejmenší, nejlehčí a nejvýkonnější.

  Nevíte li si rady s výběrem, obraťe se s důvěrou na nás.

 • Jídlo na cesty

  Součástí každého výletu do přírody je jídlo. Někdo si jeho přípravu vychutnává, pro jiného je to jen nezbytná povinnost. Zde najdete spíše suroviny a produkty jak pro to první, tak i pro to druhé. Je smutné, když propásnete krásný západ slunce, protože Vám zrovna vaří polévka, nebo musíte rozmichávat bramborovou kaši. Chci Vám proto nabídnout chutné a výživné jídlo, které připravíte rychle a velice jednoduše. Zbyde Vám tak spousta času na to, aby jste si pobyt v přírodě více užili. Nabízím Vám kompletní sortiment pro rychlé, chutné a výživné stravování při Vašich outdoorových výletech.

  • Dehydrovanou stravu, kterou jen zalejete horkou vodou,
  • Hotové jídla, které stačí jen ohřát,
  • Dobrotky a doplňky, které zpříjemní Vaše putování.

  Najdete zde také vařiče, na kterých můžete jídlo rychle a bezpečně připravit a mnoho dalšího pro Vše vaření v přírodě.

  Uvaříte si něco dobrého na zub, zalehnete do teplého spacáku aromantický výlet v přírodě má hned jiný nádech.

  Nevíte li si rady s výběrem, obraťe se s důvěrou na nás.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 26 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 26 položek